Hakkımızda

Şirketimiz Dalgıç Motor Bobin Teli'ni 1993 yılından beri üretmektedir.

Üretim kalitesi ve satış rekabetinin çoğaldığı günümüzde dünya markası şirketlerle aynı kulvarda başa baş koşmak gerekirse bir adım öne geçmek şirket olarak misyonumuzdur. Bir makine ile başladığımız bobin teli üretim tesisimizde şu an aktif halde 5 adet Extrüder ayrıca izolasyon ve elektriksel kontrol yapan 4 adet otomatik sarım makinesi mevcuttur.

Ürettiğimiz dalgıç motor bobin telinin kalitesinin ne kadar önemli olduğu, dalgıç motorunun üretim aşaması,motorun yeterlilik testi,kuyu sondajının yapılması,motopompun kuyu içine indirilmesi ve start verilmesinin uzun ve zor bir süreç olduğu tartışılmazdır.

Üretim bandına monte edilmiş Kablo merkez görüntüleme ,Yüzey kontrolü ve İzolasyon kaçak tespiti yapan teknolojik cihazlarımız daha kaliteli ve kullanım uygunluğu yüksek ürün üretmemize olanak vermektedir. Hatalı ve düşük kaliteli üretimlerde oluşacak hataların zaman içinde müşterilerimize vereceği maddi zararın bilincindeyiz.

Branşımızda ülkemizde ve uluslararası platformda teknolojimizi ve kalitemizi yükselterek aranılan bir marka olmak başlıca hedefimizdir.